ÇORUM DODURGA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ SAYIN İSMAİL ÖZÜDOĞRU'DAN YARIYIL TATİLİ MESAJI

MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ SAYIN İSMAİL ÖZÜDOĞRU'DAN YARIYIL TATİLİ  MESAJI

Eğitim camiamızın dinamik ve özverili ailesi ülkemizin büyük hedeflerine ulaşma noktasında değişim ve dönüşümün lokomotifi konumundadır. Bu eğitim ailemizin her bir ferdi omuzlarında büyük sorumluluklar taşımaktadır. 

Sevgili Öğrenciler; 

         Birinci yarıyılın yorgunluğunu tatillerde atmak en büyük hakkınızdır. Tatilinizi dinlenerek, kitap okuyarak, eğlenerek, spor yaparak ve ilgi alanlarınız doğrultusunda inceleme araştırma yaparak geçirmenizi diliyorum.

Değerli Öğretmen Arkadaşlarım, 

         Öğretmenlerin, sevgi dolu, sabırlı, hoş görülü ve bilge insan olması beklenirken aynı zamanda yenilikleri takip eden, bilgilerini güncelleyen, öğrenmeye açık birer meşale olması beklenir. Bu görev bilinciyle hareket eden sizler, yetiştireceğiniz öğrencilerin başarısıyla her zaman gurur duyabilirsiniz. Unutmayınız ki gelişme ve yükselme, iyi yetişmiş eğitimcilerle yürür. Elinizdeki cevheri gerektiği gibi işleyerek verdiğiniz emeklerin asla boşa gitmeyeceğini düşününüz.        

          Eğitimde feda edilecek tek çocuğun dahi olmadığı, her çocuğumuzun farklı özelliklere sahip olduğu bilinci içerisinde yetenekleri doğrultusunda yetiştirmek yolunda gösterdiğiniz çabanın her türlü değerin üstünde olduğunu söylemek isterim.Bu duygularla siz değerli öğretmenlerimize fedakâr emeklerinizden dolayı teşekkür ediyorum.

Kıymetli Veliler; 

      Çocuklarınız elinden gelen bütün gayreti göstererek çalıştılar. Yeteneklerince başarılı da oldular. Onların karnedeki notları elbette ki önemlidir. Ama asıl önemli olan her koşulda çocuklarımıza duyduğumuz güveni ve desteği sürdürmektir. Çocuklarımızın karnelerindeki istenmeyen notların telafisi her zaman mümkündür. Onlara doğru rehberlik yapıp yanlarında olduğumuzu hissettirdiğimizde, çocuklarımız da çalışmaları ve yetenekleri doğrultusunda hayallerini gerçekleştirip toplumdaki yerlerini alacaklardır. Sizlerin bu kutsal görevde hep yanımızda olacağınız inancıyla bu yarıyıl tatil döneminde çocuklarınızla birlikte sağlıklı, mutlu ve huzurlu günler diliyorum.

Esentepe Mahallesi, Güzey Sokak Hükümet Konağı Sk. No3 19060 Dodurga/Çorum - 0364 711 6527

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.